Stalen H-gleufpaal met structuurcoating | 4,2x9,6x275cm | kwartsgrijs RAL7039
€ 82,33 incl.BTW | excl. BTW € 68,04
Levertijd: binnen 1 tot 2 weken
Uitzonderlijk sterk, licht in gewicht, strak vormgegeven en duurzaam: onze unieke metalen H-Gleufpaal®, waarmee een hoogwaardige constructie voor omheiningen gerealiseerd kan worden.
Kenmerken: Uniek en gepatenteerd systeem dat geschikt is voor veelzijdige toepassingen. Licht in gewicht en compact (tussen de 7 en 12 kg). Zeer sterk en minder kwetsbaar dan beton. Zowel geschikt voor handmatig als machinaal heien. Gemakkelijk te plaatsen. De H-Gleufpaal® is omkeerbaar. De beschikbare lengtes zijn 184, 275 en 300 cm. Inkorten is mogelijk. Duurzaam materiaal: Sendzimir verzinkt (275 g/m²).
Gepoedercoat in krasbestendige structuurlak (laagdikte min. 90 ?). Verkrijgbaar in de kleuren zwart (RAL9005) en kwartsgrijs (RAL7039). De palen hebben een moderne, strakke vormgeving en zijn slechts 42 mm diep met vlakke zijden. Uniform uiterlijk: beide kanten van de paal hebben hetzelfde aanzicht. Door het gewicht eenvoudig te transporteren. Geen kieren tussen paal en schutting voor een strakke afwerking.
De benodigde accessoires staan in dit portaal in de handleidingen onder services- downloads- handleidingen.
| Artikelnummer: | WV1071683 |
|---|---|
| Materiaalsoort: | Sendzimir |
| Houtbehandeling: | Gepoedercoat |
| Merknaam: | Woodvision |